WITAMY w GIERCE


OD DNIA 01.01.2017 DO ODWOŁANIA DZIAŁALNOŚĆ SKLEPU ZOSTAŁA ZAWIESZONA. 

UWAGA! ZMIANA MIEJCA ODBIORU!

Przypominamy, że po wcześniejszym uzgodnieniu możliwy jest odbiór osobisty w: Dąbrowie Górniczej.

Zapraszamy do zakupów w naszym internetowym sklepie, który w swojej ofercie ma dwa zasadnicze rodzaje asortymentu - przeróżne gry towarzyskie oraz przedmioty wykonywane ręcznie i zrobione metodą pirografii.

Wśród oferowanych przez nas gier znajdą się przygodowe i strategiczne planszowki i niekolekcjonerskie karcianki, a także łamigłówki i gry logiczne. Są też gry typowo imprezowe - i te dla szerokiego grona graczy od dzieci począwszy (np. typu kalambury), aż po gry dla dorosłych na imprezy zakrapiane.

Jeśli nie znalazłeś na tej stronie tego, czego szukałeś, to skontaktuj się z nami. Być może mamy to w sklepie stacjonarnym, a jeśli nie, to postaramy się sprowadzić.

Proponujemy także ręcznie wykonane gry historyczne, w jakie grali nasi przodkowie, kilkaset, a nawet już kilka tysięcy lat temu. Tego typu gry możemy wykonać na zamówienie, a na rewersie planszy umieścić np. dedykację - to idealny prezent, który będzie unikatowy i jedyny w swoim rodzaju. Przykładowe realizacje takich prezentów pokazane są na stronie poświęconej pirografii.

W miarę upływu czasu będziemy poszerzać ofertę w każdym z zakresów, tak, by każdy znalazł tu coś dla siebie i dla swoich najbliższych. Czekamy także na Państwa propozycje i życzenia w odniesieniu do asortymentu i działalnia sklepu.