GWARANCJA UDANYCH ZAKUPÓW

 

Zwrot towaru.

Klient, będący konsumentem, może odstąpić od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 10 dni i wysyłając je oraz zwracjąc towar w niezmienionym stanie na adres korespondencyjny: Aleksandra Cebo, ul. Sucha 9, 41-200 Sosnowiec. My niezwłocznie też odeślemy pieniądze na podany nr konta.

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy można znaleźć tutaj, w zakładce Przydatne formularze.

Oznacza to, że mają Państwo 10 dni na zapoznanie się z naszym towarem i jeśli nie spenia on Państwa oczekiwań, to może zostać zwrócony.

Więcej szczegółów na ten temat w Regulaminie.

 

Bezpieczeństwo

W momencie chcęci dokonania zakupu trzeba się zarejstrować, a przy późniejszych wizytach zalogować do systemu sklepu.

Oświadczamy, że od momentu rejestracji informacje o Kliencie i jego zakupach są chronione i stanowią tajemnicę handlową. Nigdy nikomu nie przekazujemy informacji stanowiacych tajemnicę handlową naszego sklepu.

Więcej szczegółów o ochronie danych i bezpieczeństwie w zakładce Polityka Prywatności.

 

Komentarze.

Zaufanie Klientów do sklepu jest niezwykle ważne, bo to ono buduje opinię sklepu i firmy. Dlatego zachęcamy do nadsyłania e-mailem i zapoznawania się z komentarzami naszych Klientów w zakładce Opinie Klientów.

 

Wygodne zakupy

Standardowo sklep internetowy oferuje wygodę zakupów - bez koniecznosci wychodzenia z domu, spalania litrów paliwa podczas czasochłonnych wypraw od sklepu do sklepu.

My do tego dodajemy jeszcze porządny serwis.

Staraliśmy się wszystkie ważne informacje zamiesić w widocznych miejsach, aby żaden Klient nie mógł powiedzieć, że nie umiał znaleźć na stronie sklepu informacji o wysyłce, czy regulaminu. Nie mamy nic do ukrycia przed naszymi Klientami i sami preferujemy jasne zasady.

Dzięki Klientom zamieszczającym komentarze przy produktach, będzie można zapoznać się nie tylko z naszym opisem gry, czy przedmiotu, ale też opiniami innych użytkowników. Już to może w wielu przypadkach pomóc przy wyborze. Jeśli wciąż będą jakieś wątpliwości, to zapraszamy z pytaniami przesyłanymi na e-mail - sami gramy, więc znamy swój towar i możemy pomóc wyjaśnić wiele kwestii, czy też dobrać grę dla początkującego planszówkowicza lub na prezent.

Jeśli ktoś może i zechce odwiedzić nas w sklepie stacjonarnym, to na miejscu pokażemy grę i zaprezentujemy mechanizm rozgrywki.

 

Towary na zamówienie.

W przypadku chcęci zakupu towaru oznaczonego "na zamówienie" realizacja dostawy może wydłużyć się ponad czas określony Regulaminem. Najczęściej dodatkowe opóźnienie może wynikać z braków magazynowych u dostawców. Jeśli dowiemy się o możliwych trudnościach lub opóźnieniach w realizacji, od razu się skontaktujemy z Klientem, aby ustalić co dalej z zamówieniem.

Jeśli nie mamy jakiegoś tawaru w aktualnej ofercie na stronach sklepu, nie oznacza to, że nie możemy go specjalnie sprowadzić. Każdorazowo w takim przypadku prosimy o kontakt celem ustalenia możliwości zrealizowania takiego zamówienia.

 

Towary ręcznie robione na indywidualne zamówienie.

 W kategorii Pirografia znajdują się przedmioty ręcznie zdobione i wykonane. Jeśli nie znajdą tam Państwo interesującego Państwa wzoru lub przedmiotu można dokonać indywidualnego zamówienia pisząc na adres kontakt@acebo.pl. Cena, sposób i czas realizacji takiego zamówienia ustalane są indywidualnie w zależności od wielkości i skomplikowania przedmiotu zlecenia.

Przykładowe realizacje zamówień indywidualnych można obejrzeć na stronie o pirografii.

Wszystkie przedmioty wykonywane są z naturalnych materiałów (drewno, kamień, skóra) z minimalną ilością tworzyw sztucznych i metalu. Przedmioty drewniane i ze sklejki po ozdobieniu metodą pirografii pokrywane są kilkoma warstwami bezbarwnego lakieru spełniającego normy bezpieczeństwa PN EN 71-3, który nadaje przedmiotowi przyjemny połysk i trwałość.

Przedmioty wykonywane są z największą starannością i dbałością - RĘCZNIE. Nie stosujemy laserowych wypalarek i grawerek, dzięki czemu KAŻDY przedmiot jest unikatowy, nawet jeśli kilka przedmiotów powstaje wg tego samego ogólnego wzoru, bo różnią się drobnymi szczegółami.