AKTUALNOŚCI    WYPOŻYCZALNIA    REGULAMIN    SKLEP "GIERKA"    KOMIS    INSTRUKCJE    PIROGRAFIA    WSPÓŁPRACA    KONTAKT 
KOMIS GIER PLANSZOWYCH

Czasem kolekcje gier trzymanych w domu rozrastają się do tak dużych rozmiarów, że już nie ma miejsca na kolejne pudełka. Do tego z części gier można zrezygnować, z niektórych się wyrasta. Co jednak z nimi zrobić? Zamiast wrzucać na strych lub do piwnicy najlepiej je ODDAĆ DO KOMISU. Być może znajdzie się inny gracz, który chętnie kupi używaną grę za niższą cenę.

Zapraszamy do współpracy z naszym sklepem z grami planszowymi w Sosnowcu - przyjmujemy gry planszowe w komis. Będą one dostępne dla klientów sklepu stacjonarnego, ale także znajdą się w ofercie sklepu internetowego GIERKA w osobnym katalogu.


SPIS GIER W KOMISIE

REGULAMIN KOMISU GIER PLANSZOWYCH

I. Informacje ogólne.
1. Regulamin ustala zasady korzystania z Komisu gier planszowych, prowadzonego przy sklepie z grami planszowymi przez firmę Aleksandra Cebo, nr wpisu do ewidencji działalności gospodarczej 37083/2010, NIP 6291392277, REGON 241514749, zwanej dalej Komisem, przez osoby z niego korzystąjce.
2. Do komisu przyjmowane są gry planszowe, karciane, łamigłówki, dodatki i samodzielnie funkcjonujące elementy (np. karty czy figurki kolekcjonerskie), zwane dalej grami.
II. Informacje dla Komitenetów.
3. W momencie przyjęcia gry jest sprawdzany jej stan i kompletność. W przypadku gier niekompletnych dokonywany jest spis brakujących elementów. Taki spis i dokument potwierdzajacy stan gry stanowią załącznik umowy komisu zawieranej pomiędzy Komisantem a Komitentem.
4. Komitent ustala oczekiwaną cenę za oddawaną do komisu grę.
5. W momencie sprzedaży gry Komitent jest powiadamiany o tym fakcie i następuje rozliczenie zgodnie z zawartą umową.
6. Komitentowi, którego gra została sprzedana za pośrednictwm komisu, przysługuje rabat w wysokości 5% na zakup nowej gry w sklepie. 6. Komitenet może wyrazić zgodę na wykorzystanie oddanej do komisu gry na cele wypożyczalni gier na zasadach określonych w umowie zawieranej z Komisantem, aż do czasu sprzedaży gry.
7. Grę pozostawioną w komisie Komitenet może odebrać w dowolnym momencie aż do momentu sprzedaży gry.
III. Informacje dla kupujących.
8. Gry w komisie są rozpakowane i używane. Wszelkie ubytki są opisane i kupujący jest o nich informowany.
9. Gry kupione w komisie nie podlegają rekalmacji ani zwrotowi.
10. Gry z komisu sprzedawane są poprzez sklep internetowy GIERKA .
11. Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość osobistego zapoznania się ze stanem gry.
12. W przypadku zakupu wypożyczonej wcześniej gry komisowej nie ma zastosowania pkt. 22 regulaminu wypożyczalni, tzn. nie ma zastosowania rabat.
IV. Informacje końcowe.
13. Informacje zawarte w Spisie gier planszowych w komisie nie stanowią ostatecznej oferty handlowej, a jedynie wstępną informację. Gry przyjmowane do sprzedaży komisowej stanowią pojedyncze egzemplarze. Administrator strony nie może zagwarantować, mimo dokładania wszelkich starań, że poniższy spis jest aktualny w danym momencie.
14. Wszelkie zmiany niniejszego Regulaminu, wynikające z obowiązku dostosowania do aktualnie obowiązujących przepisów prawa lub ze zmian w działalności firmy, obowiązują od dnia ich opublikowania. Publikacja nastąpi na stronie internetowej.


Kontakt: Aleksandra Cebo, tel. 505 609 721, e-mail: kontakt@acebo.pl

POLECANE STRONY
 Galeria zdjęć z podróży FOTOPODRÓZE.ART.PL  Agencja ubezpieczeniowa www.jpielgrzym.pl  Tłumacz przysięgły języka angielskiego

Copyright © 2010-2013 Aleksandra Cebo